Sparta vs KMAIK (68:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:35 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 691

Gruodžio 4 dieną, 20:35 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Rugtynės buvo gana permainingos, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, tačiau puikiai antrame ir trečiame kėlinuke sužaidę „KMAIK“ žaidėjai įsirašė pergalę į savo sąskaitą 68:76 (19:15, 10:23, 15:24, 24:14)

Jau pačioje rungtynių pradžioje komandos pasidavė lengvam chaosui, žaidėjai dažnai skubėjo, klydo, o pats žaidimas buvo tikrai lygus. Vis tik antrojo kėlinuko pradžioje „Spartai“ pavyko nutolti, skirtumas augo jų naudai, bet komanda greitai prisirinko pražangų ir išvaistė turėtą persvarą. Negana to „KMAIK“ sumetė skubotus tritaškius metimus ir patys pasiekė visai solidų pranašumą 38:29.

Trečiasis kėlinukas tiesiog nuostabiai susiklostė svečiams, kurie demonstravo puikų tempą, nutolo net per 20 taškų atstumą ir taip paklojo pamatus savo pergalei. Nors „Sparta“ kovėsi toliau ir agresyviai žaidė arčiau krepšio, tačiau viskas ką jiems pavyko padaryti tai tik sušvelninti atsilikimą, kovoti iki galo labiausiai jiems sutrugdė pražangos. „KMAIK“ atlaikė varžovų bandymus atsitiesti ir pasiekė pergalę rezultatu 68:76.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)