BC „Straight“ vs SK „Mattas“ (65:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65)

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 564

Balandžio 3d., Trečiadienį, 19:10val., Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos, Didžiosios taurės, pirmosios pusfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – BC „Straight“ ir sveičiai – SK „Mattas“.

Rungtynės prasidėjo tikrai atkaklia abiejų komandų kova. Abi ekipos nuo pirmųjų minučių keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė tik 1 taškas (15:14). Antroje kėlinio dalyje iniciatyvą šiek tiek perėmė svečiai, iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei SK „Mattas“ pirmavo 7 taškais, tačiau šeimininkai nepasimetė ir likus kiek mažiau nei 20 sekundžių sumažino atsilikimą iki 1 taško, tačiau paskutiniąją ketvirčio sekundę taiklų tolimą metimą įmetęs M.Jakštas padidino svečių persvarą iki 4 – 25:29. Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo SK „Mattas“ krepšininkai, įpusėjus ketvirčiui svečiai buvo susikrovę dviženklį pranašumą (30:41). Vis gi, BC „Straight“ pavyko sušvelninti skirtumą iki po pirmos rungtynių pusės ekipas skyrė tik 6 taškai – 44:50.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo šeimininkai, per kelias minutes BC „Straight“ sugebėjo išlyginti rezultatą (50:50). Kiek daugiau nei 4 trečiojo kėlinio minutes nepelnė nė taško SK „Mattas“ surengė 7 taškų atkarpą ir vėl įgavo pranašumą (50:57). Po trečiojo kėlinio – 57:65. Šešiese susirinkusiems BC „Straight“ ketvirtąjame kėlinyje jau pradėjo trūkti jėgų, o svečiai ir toliau išlaikė stiprų rungtynių tempą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje SK „Mattas“ pilnai perėmė rungtynių kontrolę ir iškovojo pirmąją serijos pergalę – 65:78 (25:29, 19:21, 13:15, 8:13).

SK „Mattas“ laimėjo pirmąjį serijos mačo po karštos kovos (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 18:36 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)