Feniksas vs VDU ‒ ŽŪA (53:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 11 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Puiki varžybų pradžia nulėmė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipos pergalę

2019 sausio 11 d., Penktadienis, 21:47 val., peržiūros: 599

Sausio 11 dieną, 19:40 val., Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Feniksas“ (šeimininkai) ir „VDU ‒ ŽŪA“ (svečiai). Rungtynių pradžioje „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkai pasiekė solidų pranašumą, nors varžovai ir bandė juos gaudyti, tačiau persverti rezultato jiems taip ir nepavyko. „VDU ‒ ŽŪA“ laimėjo susitikimą rezultatu 53:63 (5:18, 21:12, 19:17, 8:16).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „VDU ‒ ŽŪA“ žaidėjai, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas tapo dviženklis. „Fenikso“ komanda tiesiog skendo klaidose ir nesugebėjo pataikyti net iš po krepšio. Surinkę vos 5 taškelius pirmojo kėlinuko metu šeimininkai pagaliau atsibudo, išjudino savo puolimą, bet dabar buvo priversti vytis pabėgusius tolyn varžovus. Antrame kėlinuke „Feniksas“ pagaliau sužaidė rezultatyviai, bet vis viena „VDU ‒ ŽŪA“ vis dar išliko priekyje 26:30.

Po ilgosios pertraukos skirtumas labai svyravo, nuo vos kelių taškų iki kiek daugiau nei dešimties, tačiau nei akimirkai „Feniksas“ nesugebėjo pirmauti. Nors dėl M. Skiedros traumos „VDU ‒ ŽŪA“ krepšinikai jau ilgą laiką vertėsi be keitimų, tačiau komandai užteko jėgų, o ir pražangos nepridarė didelių rūpesčių. Galiausiai tapo aišku, kad išsigelbėti „Feniksas“ jau nebesugebės, komandos deficitas lemiamomis atakomis jau buvo 10 taškų ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:63.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)