Arkus vs VDU ‒ ŽŪA (66:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 579

Sekmadienį, gruodžio 9 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko C lygos C pogrupio pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Arkus“ priemė svečius „VDU ‒ ŽŪA“ . Varžybos prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti toliau nei per poros metimų atstumą.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Arkus “ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „Arkus“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus kelioms minutėms svečių komanda pasivijo priešininkus – 15:14.

Antrą ketvertį taikliu dvitaškiu pradėjo „Arkus“, bet „VDU-ŽŪA“ atsakė dviem taikliais metimais . Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Bet paskutinę minutę svečių komandą pateikė 2 taškus ir jau turėjo dviejų taškų pranašumą – 30:32.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai turėjo daug galimybių pasididinti pranašumą, tačiau nesugebėjo greitų atakų užbaigti taškais, o tuo pasinaudojo „VDU-ŽŪA“ ir paskutinėmis kėlinuko minutėmis sumažino rezultatą – 48:44.

Ketvirtąjį ketvertį užvirė tikra dvikova. Kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „VDU-ŽŪA“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo lygus. Tačiau tuomet „VDU-ŽŪA“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, bet paskutinę sekundę „Arkus“ komandos žaidėjas L.Stanislovaitis pataikęs du taškus, padėjo komandai iškovoti tokią sunkią pergalę rezultatu – 66:65.

„Arkus“ komandos treneris L.Stankevičius: Šitą pergalę buvo pati sunkiausia.Varžovai buvo labai greiti. Mums tiesiog šiandien pasisekė, jeigu būtų buvęs pratęsimas, būtume pralaimėje.

Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 23:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipos pergalę (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:47 val.)„Arkus“ sutriuškino „KTK“ ekipą (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:48 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)