Kauno TPMC ‒ 2 vs Resmila.lt (63:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Atkaklioje kovoje subyrėję “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido galingai kovojusiai „Resmila.lt“

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:47 val., peržiūros: 674

Lapkričio 13 dieną, 18:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro mažojoje sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Kauno TPMC ‒ 2” (šeimininkai) ir “Resmila.lt” (svečiai). Inirtingose varžybose triumfavo „Resmila.lt“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:96 (21:28, 20:17, 11:27, 11:24).

Pirmajame kėlinyje labiau užsivedę išbėgo svečių komanda, kurių uraganinis puolimas buvo sunkiai įveikiamas “Kauno TPMC ‒ 2” komandai. Svečiai per kėlinį sumetė net šešis tritaškius iš kurių keturis sumetė L.Mikalauskas. Tačiau svečiai nesiruošė pralošti rungtynių pirmame kėlinyje ir iki kėlino galo sumažino skirtuma iki 7 taškų (21:28). Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko susitelkti ties bendru darbu ir pakovoti dėl pergalės. Kieta gynyba leido apsiginti nuo varžovų tritaškių ir surengti keletą greitų atakų. To pasekoje prabėgus vos kelioms antro kėlino minutėms rezultatas tapo lygus (30:30) ir tuomet užvira tikra kova. Antro kėlinio pabaigoje šeimininkai vis dar atsilikinėjo 4 taškais (41:45).

Prasidėjus antrai pusei „Resmila.lt“ skubiai kibo į darbus ir stengėsi vėl atsiplėšti. Jiems pavyko vėl pataikyti tolimus metimus ir šeimininkams vėl viskas komplikavosi. Per antrąją trečio kėlino pusę “Kauno TPMC ‒ 2” nepavyko surengti rezultatyvių atakų, o varžovai tuo pasinaudoję padidino skirtumą iki 20 taškų (52:72). Ketvirtajame kėlinyje susikaupusi „Resmila.lt“ komanda nesileido pavejama ir dar labiau didino pranašumą kol rungtynių pabaigoje šventė pergalę rezultatu (63:96).

“Kauno TPMC ‒ 2” komandos treneris R.Vaitasius: „Pradžia buvo gera, snaiperiai viską puikiai pataikė. Bet tas atotrūkis truputį leido per daug atsipalaiduot ir antrą kėlinį net pralaimėjom. Tačiau antroj pusėj vėl pavyko susikaupti ir įgyti pranašumą, o varžovai, tiesiog, nuleido rankas ir nebekovojo taip stipriai kaip pirmoje pusėje.“

Gražioje kovoje “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido Asociacijai “Lietuvos karininkų ramovė” (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:01 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)