VDU ‒ ŽŪA vs Street Food (83:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“

2019 vasario 05 d., Antradienis, 21:20 val., peržiūros: 701

Antradienį, vasario 5 dieną, VDU-ŽŪA sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „VDU – ŽŪA“ bei svečių „Street Food“. Aikštelės šeimininkai visus rūpesčius sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes, kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidė puikią atkarpą ir spurtavo 10:0. Sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė ir svečiai. Visgi, per likusį kėlinio laiką nei vienai ekipai nepavyko sužaisti gana sėkmingai puolime, o skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:4. Antrojo kėlinio pradžioje „Street Food“ ir toliau laidė tuščiais šoviniais, o tuo netruko pasinaudoti „VDU-ŽŪA“, kurie ir toliau užtikrintai bėgo nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir svečių ekipa toliau neišlipo iš savo duobės. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:11.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Kėlinio eigoje, „Street Food“ pagaliau pradėjo karpyti savo atsilikimą ir sužaidė šį kėlinį solidžiai puolime. Visgi, gynyba ir toliau jiems kišo koją, tad kėlinio pabaigoje „VDU-ŽŪA“ praktiškai susigrąžino turėtą pranašumą prieš kėlinio pradžią. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:34. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:53.

„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)