Alaina vs GZP – 2 (73:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 718

Lapkričio 19 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “GZP – 2” (svečiai). Energingai prasidėjusiose rungtynėse stipresni buvo „GZP-2“ krepšininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:85 (19:26, 17:25, 14:17, 23:17).

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai energingai, komandos beveik be perstojo bėgo ir gan sėkmingai užbaiginėjo atakas. Puse kėlinuko komandos sužaidė taškas į tašką, tačiau šiek tiek greičiau įsibėgėjo svečių komanda kuri spurtavo ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu (19:26). Antrajame kėlinyje šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyt įsismarkavusius varžovus. Gynyboje nepavyko susikalbėti, todėl praleido nemažai laisvų metimų. Tuo pačiu puolime irgi sunkiai sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybą, tad to pasekoje „Alaina“ baigiantis pirmai rungtynių atsilikinėjo rezultatu (36:51).

Trečiajame kėlinyje ypatingų pasikeitimų komandų žaidime neįvyko. Toliau rungtynės klostėsi sava vaga. Šeimininkams pavykdavo vis dažniau surengti sėkmingas atakas, tačiau toliau strigo gynyboje. Kėlinys baigėsi rezultatu (50:68). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų, energingai stengėsi kovoti dėl pergalės. Tačiau priartėti prie varžovų arčiau nei 10 taškų skirtumu nepavyko ir „GZP – 2“ švetė pergalę rezultatu 73:85.

“GZP-2“ komandos treneris J.Eibukas: „Manau, kad turime daugiau patirties, komanda žaidžia ne vieną sezoną jau ir branduolys išlikęs panašus.“

Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„GZP – 2“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:51 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)