Sparta vs Baltic Transline (108:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę

2019 sausio 29 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 716

Sausio 29 dieną, 20:15 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). G. Prabulio vedama „Spartos“ komanda nesulaukė rimtesnio pasiriešinimo iš varžovų ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 108:74 (26:25, 32:16, 18:20, 32:13).

Rungtynių pradžioje buvo galima nesunkiai pastebėti, kad abi komandos šį vakarą nusiteikusios įsivelti į taškų lenktynes, abiejų ekipų krepšininkai bėgo labai greitai, didžioji dalis atakų įvykdavo vos po vieno ar dviejų perdavimų, o žaidimas pirmąsias 10 minučių buvo labai lygus. Vis tik antrame kėlinuke „Baltic Transline“ ekipa sulėtino savo tempą, o šeimininkai žaibiškai nutolo. G.Prabulis tiesiog nesustodamas rinko taškus tai iš po krepšio, tai tolimais metimais, o iki ilgosios pertraukos jo sąskaitoje jau buvo net 33 taškai. Toks puikus indvidualus pasirodymas leido pirmauti šeimininkams rezultatu 58:41.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas kurį laiką buvo lygus, sumažėjo ir šeimininkų rezultatyvumas, tačiau jie visą laiką išlaikė saugią distanciją. Galiausiai tapo aišku, kad „Baltic Transline“ nesugebės pasipriešinti ir svečiai visiškai nuleido rankas. Tuo dar kartą pasinaudojo „Sparta“ ir ketvirtame kėlinuke nesunkiai perkopė 100 taškų ribą. O gražią šeimininkų pergalę itin papuošė net 54 G. Prabulio pelnyti taškai. Susitikimas baigėsi rezultatu 108:74.

Giedrius Prabulis („Sparta“):

„nesureikšminu savo pasirodymo, gerai žaidė visa komanda, palaikėme didelį tempą“.

T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:35 val.)Itin nerezultatyviose vakaro rungtynėse ‒ „Baltic Transline“ pergalė (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai pasiimė pirmąją pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)