Nauja banga vs Nebajeris (82:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:01 val., peržiūros: 845

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nauja banga“ ( 5/4) ir „Nebajeris“ ( 6/5).

Rungtynės prasidėjo „Naujos bangos“ greitomis atakomis, o svečiai niekaip nesugebėjo pelnyti taškų ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Ketvirčio pabaigoje „Nebajeriui“ pavyko atgaivinti puolimą, tačiau komandas skyrė toliau 9 taškai ( 18:9). Antrame kėlinyje „Nebajeris“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir tik kėlinuko pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą – 36:34.

Po ilgosios pertraukos „Nauja banga“ pradėjo kaip iš natų ir greitai atstatė dviženklį pranašumą ( 47:35). „Nebajeriui“ niekaip nepavyko susitvarkyti su varžovų greitomis atakomis,tačiau ketvirčio pabaigoje surengė spurtą, kur skirtumą sušvelnino iki 9 taškų ( 58:49). Lemiamame kėlinyje „Nebajeris“ kilo į šturmą, tačiau „Nauja banga“neblogai atsilaikė prieš varžovus. Vis dėlto, „Nebajeris“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus žaisti minutę laiko „Nauja banga“ šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ir išplėšė pergalę, rezultatu – 82:77 (18:9, 18:25, 22:15, 24:28)

Po laimėtų rungtynių „Naujosios bangos“ ekipos terneris, P.Danilevičius, teigė:

„Startinis penketas puikiai sužaidė, tačiau su rezervu prisižaidėme truputėlį, tačiau gale susiemėme ir iškovojome pergalę. “

Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 22:43 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)