VDU ‒ ŽŪA vs KMAIK (78:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 19:47 val., peržiūros: 618

Sausio 16 dieną, 18:45 val., A. Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VDU ‒ ŽŪA“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Nors abi komandos šį vakarą susirinko itin negausiai, tačiau lygios kovos nebuvo nei kvapo. „VDU ‒ ŽŪA“ neturėjo vargo su varžovais ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 78:52 (25:6, 21:13, 21:18, 11:15).

Lygios buvo tik pirmosios minutės, „KMAIK“ užsidirbo keletą greitų pražangų ir nuo to momento komanda tarsi sustojo, o laisvę pajutę „VDU ‒ ŽŪA“ žaidėjai ėmė mėgautis puolimu. Skirtumas augo su kiekviena minute, kol šeimininkų persvara jau tapo triuškinama. Ilgoji pertrauka prasidėjo „VDU ‒ ŽŪA“ ekipai pirmaujant rezultatu 46:19.

Antroji rungtynių dalis jau tebuvo formalumas, „VDU ‒ ŽŪA“ komanda atsipalaidavo ir skirtumas dabar nustojo augęs. Abi komandos suprato, kad nugalėtojas jau aiškus, tad prasidėjo žaidimas tiesiog sau. Abiejų komandų krepšininkai prametė daugybė metimų, žaidimas tapo chaotiškas, padaugėjo klaidų. Antroji rungtynių dalis jau nebebuvo tokia sėkminga „VDU ‒ ŽŪA“ žaidėjams, tačiau anksčiau susikrautas pranašumas vis viena leido laimėti triuškinamu rezultatu 78:52.

VDU ‒ ŽŪA neatsilaikė prieš GZP – 2 (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:52 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)