KK „Žaibas“ vs Feniksas (44:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 664

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK „Žaibas“ ir svečių teisėmis atvykę „Feniksas“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, bet „Feniksas“ mažais žingsniukais tolo nuo varžovų ( 4:14). KK „Žaibas“ ekipai kėlinuko pabaigoje pavyko surengti keletą greitų atakų ir apšvelninti skirtumą ( 13:20). Antrame ketvirtyje KK „Žaibas“ toliau lipo varžovams ant kulnų , tačiau niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas – 28:33.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko nerezultatyvi kova. Vis dėlto, „Feniksas“ supančiojo varžovus gynyboje, o puolimas vyko kaip iš natų ir svečiai pasiekė rekordinį pranašumą ( 34:50). Kevirtame kėlinyje „Feniksas“ įrodinėjo, kad jie yra šiandien verti pergalės, o KK „Žaibas“ daugiau skyrė dėmesio tarpusavyje aiškinimuosi nei krepšiniui ir svečiai šventė pergalę, rezultatu – 44:62 (13:20, 15:13, 6:17, 10:12)

KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)