Hidraulinės sistemos vs Lietuvos geležinkeliai (72:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63)

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 824

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynės prasidėjo tiek vienai, tiek kitai komandai apsikeičiant taikliais metimais, kova vyko taškas į tašką (9:7). Visgi „Hidraulinės sistemos“ kėlinio pabaigoje spurtavo, kas leido tūrėti šiek tiek pranašumo po pirmojo kėlinio.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau rodė galingą žaidimą ir tęsė pradėtą spurtą (33:20). Dar po poros taiklių metimų „Hidraulinės sistemos“ prieš ilgąją pertrauką tūrėjo solidų pranašumą (41:23).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo abiejuose aikštės pusėse, o „Lietuvos geležinkeliai“ vis sunkiai rado kelius link krepšio ir persvarą savo rankose po trijų kėlinių ir toliau išlaikė „Hidraulinės sistemos“ (58:37).

Visgi „Lietuvos geležinkeliai“ pajuto, kad priešininkai kiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję spurtavo 4:19, kas liedo kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkai pataikė porą metimų iš eilės ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 72:63 (22:15, 19:8, 17:14, 14:26).

„Hidraulinės sistemos“ komandos žaidėjas K.Šabūnas:

Išėjome į rungtynes atsipalaidavę, tačiau antroj rungtynių pusėj susikaustėm labai, varžovai pradėjo kibiau gintis, bet mūsų komanda susižaidus, žinom ką daryt lemiamais momentais, taip ir ištraukėm varžybas, kiek liūdna, kad gale paleidom ką tūrėjom, bet svarbiausia laimėjome.

„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „ExMarkets“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (72:57) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)