Baltic Master & Kauno NTI-PN vs BC „Straight“ (52:97)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 20:05 val., peržiūros: 604

Vasario 28 d., ketvirtadienį, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečiai BC „Straight“.

Rungtynių pradžioje abi ekipos sunkiai rinko taškus ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo vos 4:6. Visgi, antroje kėlinuko pusėje BC „Straight“ spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą 7:21.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik šeštąją minutę, o tuo pasinaudoję BC „Straight“, daugiausia D.Truncės rezultatyvaus žaidimo dėka, nutolo 18:41.

Trečiame kėlinuke atsigavo „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ puolimas, tačiau visiškai kiaura gynyba leido svečiams dar labiau įtvirtinti savo pranašumą – 41:73.

Ketvirtas kėlinukas jau teliko formalumas ir BC „Straight“ iškovojo pirmąją pergalę serijoje, kurią papuošė G.Navicko du dėjimai ketvirto kėlinuko pradžioje. Galutinis susitikimo rezultatas 52:97 (7:21, 11:20, 23:32, 11:24).

BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Prisikėlę“ pavogė pergalę iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:21 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)