KMAIK vs BC „Rhino“ (86:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:43 val., peržiūros: 645

Pirmadienį Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (5/7) ir svečių teisėmis atvykę BC „Rhino“ ( 2/10).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumą, tačiau „KMAIK“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur lengvai pavertė į taškus. Po minutės pertraukėlės BC „Rhino“ ekipai niekaip nesisekė susitvarkyti puolimo ir šeimininkai įgyjo dviženklį pranšumą. Ketvirčio pabaigoje „KMAIK“ subyrėjo gynyboje ( 24:18). Antrasis kėlinukas vyko labai nerezultatyviai, tačiau BC „Rhino“ žaidėjams pavyko išlyginti rezultatą – 34:34.

Po ilgosios pertraukos „KMAIK“ įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko nuo varžovų vėl dviženkliu pranašumu. Per likusį laiką BC „Rhino“ dar bandė lipti varžovams ant kulnų, tačiau „KMAIK“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 64:52). Lemiamame kėlinyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur tolimais metimais pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų ir „KMAIK“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Likus žaisti dvi minutes svečiai liko tik keturiese, o „KMAIK“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 86:76

Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „KMAIK“ ketvirtajame nukovė „Kauno švara“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:34 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)