SK „Mattas“ vs Baltic Transline (94:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 724

Pirmadienį, vasario 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos SK „Mattas“ bei svečių „Baltic Transline”. Aikštelės šeimininkai jau nuo pirmųjų minučių diktavo savas sąlygas. Lemiamo ketvirčio metu svečiai dar metė šiokį tokį iššūkį savo varžovams, tačiau meistriškumo pranašumas buvo šeimininkų pusėje.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pabėgo kelis kartus į priekį ir susikūrė jau kelių atakų pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tačiau tuomet vėl gerą atkarpą SK „Mattas“, smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 30:18. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo tie patys aikštelės šeimininkai, kurie ir toliau bombordavo varžovų krepšį ir netrukus skaičiavo jau 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Baltic Transline“ ekipa kiek sumažino atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:35.

Trečiojo kėlinio metu svečių ekipa vis bandė vytis savo varžovus, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, atsakydavo tuo pačiu ir aikštelės šeimininkai. Praktiškai viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:53. Lemiamo ketvirčio metu „Baltic Transline“ sugebėjo dar mesti šiokį tokį iššūkį savo varžovams ir mažino atsilikimą iki vienženklio. Visgi, SK „Mattas“ pajautė grėsmė ir tuomet pelnė greitus aštuonis taškus be atsako ir susigrąžino solidesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir aikštelės šeimininkai pasiekė dar vieną pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 94:76.

SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)