Kauno švara vs BC „Rhino“ (83:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“

2019 vasario 19 d., Antradienis, 21:32 val., peržiūros: 629

Vasario 19 d., antradienį, Kauno Švaros sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno švara“ (2/14) ir svečiai – BC „Rhino“ (2/13).

Rungtynės prasidėjo BC „Rhino“ ekipos geresniu žaidimu, V. Bereišos aštuoniais taškais, po kurių svečiai pirmavo 5:8. Visgi, „Kauno švara“ labai greitai perėmė žaidimo kontrolę ir likus keturioms minutėms iki kėlinuko pabaigos buvo priekyje 14:11. Turimą trijų taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurios pirmavo 21:18.

Antrajame kėlinyje Ž.Vilius įmetė du tritaškius ir BC „Rhino“ priartėjo iki minimumo 32:31. Antroje kėlinuko pusėje svečius į priekį patraukė V. Kamarūno metimai, kurie po dviejų kėlinių leido BC „Rhino“ persverti rungtynių svarstykles – 46:48.

Trečiame kėlinuke perėmę iniciatyvą svečiai po V. Kamarūno dviejų rezultatyvių prasiveržimų jau pirmavo 54:61. Visgi, „Kauno švara“ po sėkmingos K. Mikuličiaus atkarpos labai greitai priartėjo iki minimumo 63:64.

Lemiamame kėlinyje svečiai surengė spurtą ir po trijų minučių jau buvo nutolę 68:77. Turimą persvarą BC „Rhino“ išaikė iki rungtynių galo ir iškovojo taip ilgai lauktą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 83:88 (21:18, 25:30, 17:16, 20:24).

„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)V. Kamarūnas nukalė pergalę BC „Rhino“ komandai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)