Neveronys ‒ KKA vs Resmila.lt (82:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:09 val., peržiūros: 951

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ – LKK ir svečių teisėmis atvykę „Resmila.lt“.

Rungtynės prasidėjo vangiai , tačiau SK „Neveronys“ – LKK pradėjo mažais žingsniukais įrodinėti savo pranašumą, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:5). Po pertraukėlės „Resmila.lt“ surengė spurtą 11:0 , o šeimininkai toliau klydo puolime. Antrame kelinyje komandos žaidė apyligiai, tačiau SK „Neveronys“ – LKK ėmė diktuoti savo žaidimo sąlygas ir susikrovė dviženklį pranašumą – 36:22.

Po ilgosios pertraukos Donatas Gudeliauskas surengė savo šou, kur smeigė keturis tritaškius paeiliui ( 50:31). SK „Neveronys“ – LKK toliau smaginosi puolime , o „Resmila.lt“ bandė tolimais metimais gelbėtis iš padėties, tačiau nesėkmingai ( 63:40). Ketvirtame kėlinyje „Resmila.lt“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė spurtą net 17:0, kur A.Karpavičius buvo priverstas išleisti startinį penketą į aikštelę. Per likusį laiką SK „Neveronys“ – LKK sudėliojo viską į vietas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 82:59 (17:16, 19:6, 27:18, 19:19)

Po laimėtų rungtynių SK „Neveronys“ – LKK ekipos treneris, A.Karpavičius, teigė:

„Maža salė, didelis bardakas. Mums labiau tiko bardakas aikštelėje.“

SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)Pernykščiai čempionai „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ sezoną pradėjo pergale tik po pratęsimo (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)