Kauno TPMC ‒ 2 vs Street Food (67:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 19:06 val., peržiūros: 821

Antradienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC – 2“ ir svečių teisėmis atvykę „Street food“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Street food“ surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė 5 taškų pranašumą ir „Kauno TPMC – 2“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai atsakė tuo pačiu ir skirtumas ištirpo iki minimumo ( 14:15). Antrame ketvirtyje „Kauno TPMC – 2“ įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 33:29.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai turėjo daug galimybių pasididinti pranašumą, tačiau nesugebėjo greitų atakų užbaigti taškais, o tuo pasinaudojo „Street food“ ir paskutinėmis kėlinuko minutėmis įgijo trijų taškų pranašumą ( 42:45). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. „Kauno TPMC – 2“ svarbiu momentu pataikė tolimus metimus ir sudėliojo viską į vietas – 67:60 (14:15, 19:14, 9:16, 25:15)

Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)