Hidraulinės sistemos vs Sparta (103:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 13:32 val., peržiūros: 562

Sausio 27 d., sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Hidraulinės sistemos“ (11/2) ir svečiai – „Sparta“ (6/6).

Rungtynių pradžioje „Spartą“ į priekį vedė T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas, tačiau svečių ganėtinai kiaura gynyba leido „Hidraulinėms sistemoms“ sužaisti rezultatyviai ir po pirmo kėlinio pirmauti 28:25.

Antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo ir po kelių minučių jau pirmavo 36:27. Tačiau tada vėl iniciatyvos ėmėsi „Spartos“ lyderiai, kurių rezultatyvus žaidimas leido svečiams pasibaigus antrajam kėliniui pirmauti minimalia persvara 51:52.

Trečiasis kėlinys ir vėl prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ spurtu, po kurio šeimininkai pirmavo 63:55. Visgi, „Sparta“ labai greitai atstatė status quo rungtynėse, tačiau varžovų pražangas sėkmingai baudų metimais pavertę šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 80:75.

Lemiame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ kiek atitolo, tačiau ir vėl tiksliai iš toli atakavę T.Šorius ir G.Prabulis priartino „Spartą“ iki 95:93. Visgi, rungtynių pabaigoje didesnė patirtis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 103:93 (28:25, 23:27, 29:23, 23:18).

„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)M. Šumlinsko dvitaškis rungtynių pabaigoje padovanojo pergalę „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:35 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)