Arkus vs Nauja banga (73:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 22:43 val., peržiūros: 900

Sekmadienį, vasario 3 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriuose susitiko „Arkus“ (šeimininkai) ir „Nauja banga“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau pradėjo užtikintai rinkti taškus ir išsiveržė į priekį. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis. Šeimininkai neleido svečiams pabėgti toli į priekį ir abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos – 18:17.

Kur kas įdomesnis buvo antrasis ketvertis, šeimininkams sunkiai sekėsi pradžioje, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 6 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje svečiai sužaidė lyg iš natų ir jau turėjo 6 taškų pranašumą savo naudai 30:36.

Trečiojo ketverčio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus, „Arkus“ įgijo septynių taškų pranašumą ir išlaikė savo pranašumą iki ketverčio pabaigos. Per likusį ketvertį laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:52.

Lemiamo ketvirčio metu komandos strigo puolime ir sunkiai pelnė taškus. Likus žaisti tris minutes, „Arkus“ pranašumas buvo vos vienas taškas. Tačiau „Nauja banga“ ne ką sėkmingiau puolė. Visgi, lemiamais momentais aikštelės šeimininkai neklydo, o jų varžovai suklydo kelis sykius labai lengvai ir padovanojo pergalę savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultata – 73:70.

„Arkus“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)