Arkus vs Artilerijos batalionas (75:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 806

Sekmadienį, gruodžio 2 – ąją dieną, Saules gimnazijos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų „Arkus“ ir „Artilerijos batalionas“ komandu. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „Arkus“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute „ Arkus“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai (17:12).

Antrojo kėlinuko pradžioje R.Vilkys tritaškis padėjo išlyginti rezultatą. Bet tada „Arkus“ komanda spartavo ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo solidžią persvarą.

Trečiajame kėlinuke „Kauno TPMC“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (52:39).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Galutinis rungtynių rezultatas (75:47).

„Arkus“ komandos žaidėjas M.Jašinskas: Geras užsidėgimas atnešė mums pergalę, tai pat ir pervargimas priešininkų

„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)