KMAIK vs Artilerijos batalionas (78:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50)

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 798

Pirmadienį Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko„KMAIK“ ir svečių teisėmis atvykę „Artilerijos batalionas“.

„KMAIK“ komanda nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo rodyti iniciatyvą rungtynėse ir per pirmas penkias kėlinio minutes pirmavo (12:4), svečiai ir toliau klydo, o tuo pasinaudoję šeimininkai įgyjo solidų pranašumą po pirmojo kėlinio (22:6).

Antrajame rungtynių kėlinyje „KMAIK“ ir toliau rinko lengvus taškus ir rezultatas jau tapo triuškinantis (29:8), nors svečiai ir pataikė vėliau keturis tolimus metimus, bet tuo pačiu atsakę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu (39:20).

Trečiąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Artilerijos batalionas“ ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (41:31), tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkai susiimė ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo (61:38).

Lemiamame rungtynių ketvirtyje šeimininkai ir toliau didino persvarą, o sunkiai rinkę taškus svečiai nebesugebėjo pasipriešinti ir pergalę šventė „KMAIK“ komanda rezultatu 78:50 (22:6, 17:14, 22:18, 17:12).

„KMAIK“ komandos žaidėjas L.Patašius:

Komanda susirinko į varžybas iš karto nusiteikę pergalei, nes pirmos namų varžybos šiame sezone, tikėjomes, kad ateis į rungtynes daugiau žaidėjų, tačiau šiandienos varžyboms buvo pakankamai stiprūs nugalėti varžovus.

„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)