Kauno TPMC ‒ 2 vs KMAIK (74:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 19:46 val., peržiūros: 719

Ketvirtadienį, vasario 21 dieną, Kauno TPMC mažojoje sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC – 2“ bei svečių „KMAIK”. Beveik visų rungtynių metu aikštelės šeimininkai diktavo savas sąlygas ir išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo itin nerezultatyviu žaidimu ir strigo puolime. Aikštelės šeimininkams gana gerai sekėsi spausti savo varžovus, kurie per šį kėlinį prarado nemažai kamuolių. Tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo trapų pranašumą ir nepaleido jo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:10. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet „KMAIK“ ekipa krito į duobę ir ilgą laiką nepelnė taškų. Tuo tarpu „Kauno TPMC – 2” netrukus susigrąžino rungtynių iniciatyvą į savas rankas ir pradėjo bėgti nuo savo varžovų. Vėliau aikštelės šeimininkai įgijo jau dviženklį pranašumą, bet svečiai ketvirtį užbaigė pelnydami šešis taškus be atsako ir braukė savo atsilikimą perpus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC – 2“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir gana ilgai jį laikė savo rankose. Visgi, ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „KMAIK“ ekipa ir drastiškai sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:46. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kauno TPMC – 2” susikrovė vėl solidesnį pranašumą ir laikė tvirtai savo varžovus užnugaryje. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, komandas skyrė dešimt taškų, tačiau tuomet į rungtynes grįžo svečiai ir braukė savo atsilikimą iki penkių taškų. Visgi, per likusį kėlinio laiką jiems nepavyko rimčiau pakovoti dėl pergalės ir pergale šiandien džiaugėsi aikštelės šeimininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 74:64.

„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)Kauno ,,TPMC ‒ 2“ įtemtoje kovoje palaužė ,, ExMarkets“ krepšininkus (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:57 val.)Atkaklioje kovoje subyrėję “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido galingai kovojusiai „Resmila.lt“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:47 val.)