Baltic Transline vs Lietuvos geležinkeliai (60:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus.

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 678

Sekmadienį, kovo 17 dieną Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Baltic Transline“ bei svečių- „Lietuvos geležinkeliai“. Užtikrinčiau ketvirtą kėlinį sužaidę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 60:56 (16:16, 18:9, 12:19, 14:12).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Antrajame kėlinyje K. Kaupo, M. Dimšos ir T. Viršilo vedami „Baltic Transline“ krepšininkai, padėjo šeiminkams po dviejų kėlinių turėti dėvynių taškų persvarą. (34:25)

Trečiajame kėlinyje, svečiai neketino pasiduoti. Įpusėjus trečiam kėliniui po taiklaus „Lietuvos geležinkeliai“ komandos žaidėjo M. Šereikos dvitaškio, rezultatas tapo lygus (40:40). Tačiau A. Keršio geras žaidimas trečiajame kėlinyje neleido svečiams persverti rezultato. Ketvirtajame kėlinyje vyko įtemta kova, nei viena komanda nenorėjo atiduoti pergalės. To pasakoje, K. Kaupo ir T. Viršilo tandemas užvedė šeimininkų komandą pataikydami kelis sudėtingus metimus. Užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: (60:56).

Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Itin nerezultatyviose vakaro rungtynėse ‒ „Baltic Transline“ pergalė (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:11 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)