Baltic Master & Kauno NTI-PN vs BC „Straight“ (70:95)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 845

Trečiadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2/1) ir svečių teisėmis atvykę grupės lyderiai BC „Straight“ (6/0) krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo svečių ekipos krepšininkų D.Truncės bei A. Jako tiksliais metimais, po kurių jiems pavyko įgyti dviženklę persvarą 4:14. Visgi, „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ labai greitai prisivijo varžovus ir sumažino savo defcitą iki 17:19.

Antrajame kėlinuke N.Moisas tiksliais metimais vėl leido BC „Straight“ nutolti 23:32. Kėlinuko antroje pusėje šeimininkai pradėjo dažnai klysti, o tuo pasinaudoję ir lengvus taškus iš po krepšio susirinkę svečiai nutolo – 34:49.

Trečiajame ketvirtyje tritaškiais keitėsi E.Mačiulis ir A.Eitutis, bet nei vienai ekipai nepavyko surengti didesnio spurto. Po trijų kėlinių reultatas buvo 60:72.

Ketvirtajame kėlinyje BC „Straight“ spurtavo, padidino savo persvarą dar labiau bei iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Galutinis susitikimo reultatas 70:95 (17:19, 17:30, 26:23, 10:23).

„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)