KM „Žalgiris“ vs Laipsniai (90:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dviejų pratęsimų trileryje ‒ M.Patašiaus 52 taškai ir „Laipsniai“ palaužė KM „Žalgirį“ (92:90)

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 836

Gruodžio 5d., Trečiadienį, 19:45val., Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – KM „Žalgiris“ ir svečiai – „Laipsniai“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, o nuo pat pirmųjų minučių svečių komandoje ryškėjo vidurio puolėjas M.Patašius, surinkęs įspūdingą dvigubą dublį – 52 taškai ir 28 atkovoti kamuoliai. Įpusėjus pirmąjam ketvirčiui „Laipsniai“ susikrovė 7 taškų pranašumą – 9:16. Antrąjį kėlinį dar užtikrinčiau pradėję „Laipsniai“ padidino persvarą iki dviženklės (14:25), o praėjus kėliom minutėm ją padidino iki 15 taškų, tačiau „Žalgiriečiai“ atsakė tolimais metimais ir po pirmos rungtynių pusės ekipas skyrė tik 2 taškai – 31:33.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo nerezultatyviai, nors ekipos kovojo taškas į tašką, kėlinio pabaigoje į priekį vėl šovė svečiai – 41:47. Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį pirmavę „Laipsniai“ leido varžovams prisivyti, o įpusėjus kėliniui 2 M. Košelio tolimi metimai persverė rezultatą KM „Žalgiris“ naudai (59:58). Likusią ketvirčio dalį vyko įtempta kova, tačiau po 40 minučių komandoms teko santykius aiškintis pratęsime – 66:66.

Pirmosiose pratęsimo minutėse „Laipsniai“ išsiveržė į priekį, tačiau neišnaudoję baudos metimų gavo už tai sumokėti ir paskutinę pratęsimo ataką tritaškiu užbaigęs R.Butkus išlygino rezultatą – 78:78. Antrąjame pratęsime įžengęs K.Daranda smeigė 2 tolimus metimus ir išvedė šeimininkus į priekį (84:82), tačiau „Laipsniai“ nepasimetė ir nesiruošė atiduoti pergalės varžovams, išnaudoję savo lyderį persverė rezultatą ir likus kiek mažiau nei 20 sekundžių iki antrojo pratęsimo pabaigos turėjo 5 taškų pranašumą. Šeimininkams pritrūko laiko ir „Laipsniai iškovojo dramatišką pergalę – 92:90.

„Laipsniai“ Saulius Banaitis:

„Lengva pergalė.“

Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė vienus iš grupės lyderių ‒ KM „Žalgirį“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:03 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)