Alaina vs KMAIK (84:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 729

Gruodžio 10 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir BC “KMAIK” (svečiai). Gerai pradžioje pasirodę „Alaina“ šiek tiek pristigo jėgų paskutiniame ketvirtyje, tačiau pavyko išsaugoti pranašumą ir nugalėti varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:72 (23:12, 22:21, 23:25, 16:14).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Alaina“ komandai. Per pusę kėlinio šeimininkams pavyko įgyti 13 taškų pranašumą (15:2). Tuo tarpu svečiam sunkiai sekėsi paitaikyti ir kovoti dėl atšokusių kamuolių. Vėliau svečiams pavyko sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:12. Antrajame kėlinyje „KMAIK“ komandos žaidėjai buvo labiau energingesni gynyboje. Dėl to pavyko išprovokuoti daugiau varžovų klaidų, bet skirtumo sumažinti nepavyko. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 45:33.

Trečiajame kėlinyje vaizdas išliko panašus į antrojo kėlino žaidimą. Tačiau antroje kėlino pusėje svečiai pradėjo naudoti spaudimą, kuris šiek tiek išmušė iš vėžių “Alaina” komandą. Bet taiklūs V.Čypas tritaškiai neleido varžovams labai priartėti. Trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 10 taškų (68:58). Ketvirtajame kėlinyje komandoms pradėjo stigti jėgų, tačiau jaunesni “KMAIK” žaidėjai dar pajėgė naudoti ir spaudimą, todėl jiems per pusę kėlino pavyko priartėti prie varžovų. Likus žaisti minutei, “Alaina” vėl turėjo 10 taškų pranašumą ir nebeatidavė pergalės. Rezultatu 84:72 pergalę šventė “Alaina” komanda.

“Alaina“ komandos treneris V.Čypas: „Norėčiau pasveikinti jaunimą, žinome, kad žaidė be dviejų lyderių ir trūko ūgio šiandien. Šiek užvaikė jaunimas mus, bet galbūt mūsų šaltas protas leido pasiekti pergalę.“

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)