KMAIK vs GZP – 2 (68:103)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją

2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 640

Sausio 14 d., pirmadienį, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „KMAIK“ (5/4) ir svečiai – „GZP – 2“ (10/1).

Rungtynių pradžioje po P. Vidžiūno dviejų tritaškių „KMAIK“ įsiveržė į priekį 12:7. Nors labai greitai „GZP – 2“ išlygino rungtynių rezultatą, tačiau greitos atakos bei rezultatyvūs prasiveržimai leido šeimininkams po pirmo kėlinuko pirmauti 23:18.

Antrajame kėlinyje po J. Pilecko ir A. Borodino tritaškių bei P. Maciulevičiaus dėjimo svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 34:44. Dešimties taškų persvarą „GZP – 2“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 40:50.

Trečiajame kėlinyje greitą bei rezultatyvų žaidimą pademonstravę svečių krepšininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui jau buvo priekyje 54:73.

Ketvirtasis kėlinukas jau nieko nelėmė, o „GZP – 2“ įtvirtino savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 68:103 (23:18, 17:32, 14:23, 14:30).

„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)„GZP – 2“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)M. Karausko vedama „Grande“ nesunkiai susitvarkė su E. Kelerio vedama „KMAIK“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)