VDU ‒ ŽŪA vs Gemavila (60:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 677

Sekmadienį ASU sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „VDU – ŽŪA“ ir svečių teisėmis atvykę „Gemavila“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Gemavilos“ puolimos sustojo ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui. VIs dėlto, „Gemavila“ surengė mini spurtą ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 11:16). Antrame kėlinyje svečiai smeigė tris tritaškius, o „VDU – ŽŪA“ greitai reaguoja į varžovų spurtą minutės pertraukėle ( 25:13). Šeimininkai niekaip nesusitvarkė su varžovų snaiperiais, tačiau per likusią minutę surengė spurtą 7:0 ir perpus sumažino skirtumą – 32:39.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau varė varžovus į nokdauną, tačiau pasikartojo praeito kėlinuko scenarijus, kur ketvirčio pabaigoje „VDU – ŽŪA“ surengė sėkmingą atkarpą ir komandas skyrė tik keturi taškai ( 48:52). Lemiamame kėlinyje „VDU – ŽŪA“ toliau nestabdė apsukų ir po U.Paškausko tritaškio šeimininkai pirmą kartą įsiveržė į priekį ( 56:54). Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Gemavila“, kuri pergalingai pradėjo atkrintamąsias ir šventė pergalę, rezultatu – 60:67 (11:16, 21:23, 16:13, 12:15)

„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:44 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipos pergalę (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:47 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:14 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)