ExMarkets vs Lietuvos geležinkeliai (72:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 21:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „ExMarkets“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (72:57)

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 644

Lapkričio 19d., Pirmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „ExMarkets“ ir svečiai – „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynes sėkmingai pradėjo šeimininkai įsiverždami 8:0, o įpusėjus pirmąjam kėliniui spurtavo 13:0 ir užbaigė ketvirtį turėdami 20 taškų persvarą – 26:6. Antrasis kėlinys prasidėjo labiau apylygia kova, tiek vieni tiek kiti keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau „Lietuvos geležinkeliams“ niekaip nepavyko priartėti – 42:21.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo lygiai taip pat, komandos šiek tiek efektyviau pradėjo pulti, o kėlinį pavyko laimėti svečiams, tačiau skirtumas sumažėjo tik 5 taškais – 62:46. Paskutiniame ketvirtyje keitėsi ne daug kas, pirmas 10 minučių solidžiai sužaidę šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą visas rungtynes ir iškovojo pergalę – 72:57 (26:6, 16:15, 20:25, 10:11).

„ExMarkets“ komandos treneris: Martynas Makaras:

Sekėsi viskas gerai, ypač dėl to, kad mūsų komandos emocinis lyderis Birutis išėjo į aikštelę ir Samuolis pataikė daugiau negu 1 tritaškį.

Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)