Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Kauno technikos kolegija (102:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:48 val., peržiūros: 644

Vasario 18 d., pirmadienį, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (7/8) ir svečiai – „Kauno technikos kolegija“ (7/9).

Rungtynės prasidėjo puikiu „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipos žaidimu, o pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 22:13.

Antrajame kėlinyje visiškai uždominavo šeimininkai, o D.Vitkovskij ir E. Mačiulio tritaškiai dar labiau nutolino „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą – 55:30.

Trečiame kėlinuke jau savo ruožtu „Kauno technikos kolegija“ tolimais metimais kiek prisivijo varžovus – 74:59.

Lemiamame kėlinyje svečiai liko keturiese, o tuo pasinaudoję „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ peržengė šimto taškų ribą ir laimėjo šias rungtynes 102:74 (22:13, 33:17, 19:29, 28:15).

„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė vienus iš grupės lyderių ‒ KM „Žalgirį“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:03 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)