Hidraulinės sistemos vs Nauja banga (68:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 13:29 val., peržiūros: 1021

Sekmadienį, lapkričio 11 dieną, J. Dobkevičiaus progminazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Hidraulinės sistemos“ bei svečių „Nauja banga“. Svečių ekipa praktiškai visų rungtynių metu tampė nervus aikštelės šeimininkams, kurie buvo aiškūs šių rungtynių favoritai. Lemiamu metu labiau patyrę veteranai iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo E. Čižinausko vedina “Nauja banga”, kuri skaičiavo jau penkių taškų pranašumą. Visgi, vėliau geresnę atkarpą sužaidė “Hidraulinės sistemos” ir netrukus perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:21. Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai po truputį pradėjo tolti nuo savo varžovų ir sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, jie jau skaičiavo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:31.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Nauja banga“, kuri braukė savo atsilikimą iki minimumo. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir praleido 12-ą taškų be atsako bei vėl skaičiavo dviženklį atsilikimą. Visgi, likusio kėlinio metu atsigavimo ženklus parodę svečiai vėl pavijo savo varžovus ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:54. Lemiamo ketvirčio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, „Hidraulinių sistemų“ pranašumas buvo penki taškai. Lemiamu rungtynių metu pranašesni patirtimi buvę aikštelės šeimininkai išlaikė pranašumą savo rankose ir galiausiai šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:63.

Saulius Klimkevičius („Hidraulinės sistemos“):
“Pranašesni už varžovus buvom tuo, kad žaidžiam jau 14 metų. Kaip visada – stūmėm stūmėm ir sustūmėm“.

„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)