Ryterna Group vs Neveronys ‒ KKA (68:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus.

2019 kovo 12 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 604

Trečiadienį, kovo 12 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio varžybos tarp šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių- Neveronys ‒ „KKA“ krepšininkų. Antrajame kėlinyje spurtavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 68:84 (14:18, 15:22, 19:22, 20:22).

Rungtynių pradžia prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais. Laikui bėgant, po taiklaus L. Stankevičiaus tritaškio metimo, svečiai pabėgo į priekį (5:17). Tačiau E. Straigio vedami šeimininkai, toliau kovėsi ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo apyligis (14:18). Antrajame kėlinyje po E. Straigio taiklaus tolimo metimo, šeiminkams pavyko įsiveržti į priekį (19:18).Nepaisant to, J. Draudvilos ir G. Jevstignejevo tandemas leido Neveronys ‒ „KKA“ spurtuoti ir po pirmų dviejų kėlinių turėti vienuolikos taškų pranašumą (29:40).

Trečiajame kėlinyje „Ryterna Group“ ir toliau alsavo svečiams į nugarą. Įpusėjus kėliniui E. Jasėno greiti trys taškai, leido sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkių taškų (44:49). Tačiau D. Kaluževičiaus ir G. Bartkaus geras žaidimas ir toliau leido svečiams laikyti dviženklę persvarą (48:62). Ketvirtajame kėlinyje, „Ryterna Group“ krepšininkai pametė savo žaidimo ritmą, o tuo pasinaudoję Neveronys ‒ „KKA“ ir toliau didino pranašumą. Užtikrintai antrąją rungtynių pusę sužaidę svečiai, šventė pergalę, rezultatu: (68:84).

Serijoje iki dviejų pergalių Neveronys ‒ „KKA“ įsiveržė į priekį (1:0).

„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)