SK „Mattas“ vs Neveronys ‒ KKA (53:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64)

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 18:36 val., peržiūros: 748

Sausio 20d., Sekmadienį, 16:15val. Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – SK „Mattas“ ir svečiai – „Neveronys – KKA“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų ekipų kova, įpusėjus pirmąjam ketvirčiui rezultatas buvo lygus (9:9). Antroje kėlinio pusėje spurtą surengę svečiai išsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu (9:15), tačiau kėlinio pabaigoje SK „Mattas“ skirtumą sušvelnino – 15:17. Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo „Neveronys – KKA“, įpusėjus kėliniui svečiai turėjo 7 taškų pranašumą (21:28). Šeimininkai strigo puolime, o tuo pasinaudoję „Neveronys – KKA“ dar labiau padidino skirtumą – 22:35.

Antrąją rungtynių pusę vėl gi geriau pradėjo svečiai, kurie per 5 minutes padidino pranašumą iki 22 taškų, tačiau SK „Mattas“ krepšininkai nepasidavę ir toliau atkakliai kovojo, kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko skirtumą sušvelninti – 40:52. Paskutiniame rungtynių kėlinyje dominavo gynyba, SK „Mattas“ pavyko priartėti 7 taškais, tačiau geresnę atkarpą rungtynių pabaigoje sužaidę svečiai išliko nenugalėti, SK „Mattas“ ekipai tai buvo pirmasis sezono pralaimėjimas – 53:64 (15:17, 7:18, 18:17, 13:12).

„Neveronys – KKA“ A.Karpavičius:

Labai labai didžiuojuosi komanda, kad būdami septyniese, iš 15 ar 16 regitruotų, taip sukovoja, niekas neieškojo komandos draugo, visi darė ta, ką galėjo geriausiai, iš savęs neieškojo pasiteisinimo, neieškojo kito žmogaus, darė, stengėsi, tikrai labai labai smagu. Žaidėm prieš labai gerai sukomplektuotą komandą ir įrodėm gal ten tiem visiem „heiteriam“, kad mes ir be kai kurių pavardžių esam gera komanda, galim kovoti. Nebuvo labai jau gražios varžybos, bet svarbios mums psichologiškai ir džiaugiames, kad pirmą etapą užbaigėm be pralaimėjimų.

KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)