Artilerijos batalionas vs Sparta (54:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 720

Trečiadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Artilerijos batalionas“ bei svečių „Sparta“. Svečių ekipa su varžovais turėjo šiokių tokių problemų tik pirmajame ketvirtyje, o vėliau užtikrintai nužygiavo link pergalės.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri per pirmas kelias minutes pelnė dešimt taškų be atsako ir pasiuntė į šiokį tokį nokdauną savo varžovus. Vėliau skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 16-os taškų, Tačiau kėlinuką kur kas sėkmingiau užbaigė „Artilerijos batalionas“, kurie spurtavo 11:2 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:21. Antrąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai ir braukė atsilikimą iki penkių taškų. Visgi, tuomet „Sparta“ pradėjo bėgti į greitus išpuolius ir skirtumas tarp komandų vėl buvo dviženklis. Per likusį kėlinio laiką niekas nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:46.

Trečiojo kėlinio metu „Artilerijos bataliono“ padėtis tik blogėjo. Jie leido savo varžovams nutolti dar labiau, kurie nesidairė atgal ir padėjo rimtą pamatą pergalei. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 37:66. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Spartos“ ekipa šventė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:84.

Gediminas Kasparavičius („Sparta“):
“Turbūt mūsų patirtis ir noras laimėti nulėmė pergalę. Daugiau jėgų ir energijos atidavėme aikštelėje ir rezultatas tą parodo“.

„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)