Ryterna Group vs Gemavila (83:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 812

Lapkričio 6 dieną, 20:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) „Gemavila“ (svečiai). Rungtynes puikiai pradėję šeimininkai pasiekė solidų pranašumą ir būtent rungtynių pradžioje pasiektas pranašumas leido jiems išlikti priekyje likusį laiką, nors varžovai ir buvo kelis kartus priartėję. Susitikimas baigėsi rezultatu 83:65 (24:11, 18:16, 18:23, 23:15).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Ryterna Group“ krepšininkai, kurie žaidė tiesiog be klaidų ir startavo labai užtikrintai 10:0. Po šalto dušo atsigavo ir svečių puolimas, bet skirtumas dar kurį laiką augo, kol galiausiai komandas skyrė net ir dvidešimties taškų atstumas. Tuomet „Ryterna Group“ krepšininkai prarado koncentraciją, pradėjo klysti ir prieš pat ilgąją pertrauką „Gemavila“ kiek sumažino savo atsilikimą 42:27.

Antroje rungtynių dalyje „Gemavila“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir pataikę net šešis tritaškius paeiliui visiškai priartėjo. Tačiau šeimininkai atlaikė šį varžovų spurtą, sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje, o rungtynių pabaigoje dar kartą nutolo ir taip užtvirtino savo pergalę 83:65.

Justinas Mozerskis („Ryterna Group“):

„varžovai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir rezultatas tikrai neatspindi kovos, buvo jaučiama įtampa ir pergalė pasiekta nelengvai“.

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Elektromontuotojo“ pergalę (2019 kovo 12 d., antradienis, 23:02 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)Hidraulinės sistemos nesvetingai priėmė Ryterna Group vyrus ir po dramatiškos pabaigos šventė pergalę (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:17 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus. (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:38 val.)