0Septyni vs GZP – 2 (48:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 999

Trečiadienį, lapkričio 15-ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO – Nealkoholinis“, C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „0Septyni“ ir svečių „GZP – 2“ komandos.

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių svečiai išsiveržė į priekį ir per pusketvirtos minutės atitrūko aštuoniais taškais (2:10). itin prastai atakavusiems šeimininkų komandos krepšininkams ir toliau nesiklijavo žaidimas nei puolime, nei gynyboje ir „0Septyni“ pirmąjį ketvirtį pralaimėjo dviženkliu skirtumu – 10:20. Antrasis ketvirtis šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai – jie per septynias minutes į krepšį pataikė vos kartą ir pralaimėjo atkarpą 2:12, leisdami svečiams, prieš ilgąją pertrauką, susikrauti solidų pranašumą – 18:38.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nelabai pasikeitė – tiesa, šeimininkai pradėjo žaisti kiek rezultatyviau, bet visa galva puolime pranašesni jų varžovai ir toliau stabiliai rinko taškus. Sužaidus pusę ketvirčio po rezultatyviausio rungtynių žaidėjo M. Lukonaičio tritaškio komandas skyrė jau net 28-i taškai. Toks skirtumas išliko ir po trijų kėlinių – 30:58. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse tebuvo formalumas. Šeimininkams, net po to kai jų varžovai kiek atsilaidavo nepavyko rasti savo žaidimo puolime. Visus keturis ketvirčius pralaimėję šeimininkai šiandien patyrė skaudžiausią šio sezono pralaimėjimą – 48:84 (10:20, 8:18, 12:20, 18:26).

„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„GZP – 2“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:51 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)