Baltic Master & Kauno NTI-PN vs BC „Rhino“ (67:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą

2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 20:00 val., peržiūros: 711

Ketvirtadienį Kauno NTI – PN įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Rhino“.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie sausa atkarpa tolo nuo varžovų, o „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais, tačiau nesėkmingai ( 13:22). Antrame ketvirtyje toliau BC „Rhino“ žaidė puikią atkarpą ir neleido varžovams prisivyti, tačiau šeimininkai kėlinuko pabaigoje surengė atkarpą 7:0 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų – 26:34

Po ilgosios pertraukos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ susitvarkė tiek su puolimu, tiek su gynyba ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, kol galiausiai išlygino rezultatą ir prieš ketvirtą kėlinuką susikrovė 6 taškų pranašumą ( 51:45). Ketvirtame kėlinyje BC „Rhino“ kilo į lemiamą šturmą ir sumažino deficitą iki dviejų taškų, bet šeimininkai nepaleido rungtynių ir greitomis atakomis susikrovė saugų pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 67:58 (13:22, 13:12, 25:11, 16:13)

Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Prisikėlę“ pavogė pergalę iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)