GZP – 2 vs Hidraulinės sistemos (74:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 00:59 val., peržiūros: 687

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažooje salėje vyko C lygos atkrintamosios Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „GZP – 2“ su svečiais – „Hidraulinės sistemos“. Nors šeimininkai ir pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau apie lengvą pergalę šiose rungtynėse nebuvo nei minties. Visgi išlaikę iniciatyvą savo rankose „GZP – 2“ komanda šventė pergalę ir įsirašė serijoje pirmąją pergalę.

Rungtynes šeimininkai pradėjo puikia atkarpa 8:0. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po taiklaus „GZP – 2“ komandos žaidėjo M. Lukonaičio dvitaškio komandas jau skyrė 13 taškų (15:2). Kiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ kiek aptirpdė deficitą prieš antrąjį ketvirtį – 20:13.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino. Komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. „Hidraulinėms sistemos“ niekaip nesisekė mažinti atsilikimo. Ketvirčio viduryje komandas vėl skyrė dviženklis taškų skaičius. Tačiau 5 be atsako svečių žaidėjo T. Vasiliausko taškai leido pertrauką pasitikti rezultatui esant 38:29.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. „GZP – 2“ ir toliau laikė žaidimo kontrolę savo rankose ir neleido varžovams tirpdyti susikrauto pranašumo. Ketvirčio pabaigoje tritaškį įskraidino L.Vilius taip sukraudamas šeimininkams 16 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį – 57:41.

Paskutinysis ketvirtis intrigos į mačą nebeįnešė. „Hidraulinės sistemos“ nebesugebėjo surengti spurto, kuris leistų pagalvoti apie pergalę. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 74:65.

„GZP – 2“ komandos trenerio J. Eibuko mintys apie šias ir sekančias serijos rungtynes:

„Šiandien iš tikro padėjo gera pradžia. Šiaip pradžias iš tikro prastokai žaidžiam čia paskutiniu metu. Bet dabar turėjom pasiruošę planą, ką darysim pradžioj, kad atitrūktume. Atitrūkome, išlaikėme rezultatą savo naudai. Kitose rungtynėse reikės šiek tiek pasižiūrėti puolimą prieš zoną, nes net neabejoju, kad jie ir kitose rungtynėse bandys gintis zona, nes kaip matėm, gale rungtynių jiems tai visai neblogai sekėsi.“

„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„GZP – 2“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:51 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)