Artilerijos batalionas vs BC „Game On“ (55:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 895

Trečiadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Artilerijos batalionas“ bei svečių BC „Game On“. Komandos žaidė gana apylygiai visus tris kėlinius ir tik lemiamo ketvirčio metu svečiams pavyko pergalingai atsiplėšti nuo savo varžovų.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Puolimas nestrigo nei vienos komandos pusėje ir tik kėliniui perkopus į antrąją pusę, aikštelės šeimininkai pataikė du tolimus metimus paeiliui ir kiek atsiplėšė nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:18. Antrojo kėlinio pradžia nebuvo rezultatyvi, ypač „Artilerijos batalionui“. Jie per kiek daugiau nei pusę kėlinio sukrapštė vos du taškus, o tuo pasinaudojo BC „Game On“ ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:38.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai ekipai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, kuri įtakotų rezultatą. Skirtumas tarp komandų per daug nekito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:49. Lemiamo ketvirčio metu „Artilerijos batalionas“ vėl strigo ir per pusę ketvirčio buvo pelnę vos du taškus. Jie ypatingai daug klydo ir tai leido BC „Game On“ ekipai užbėgti į greitus išpuolius ir pelnyti lengvus taškus. Netrukus skirtumas tarp komandų tapo dviženklis ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 55:75.

„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)BC „Game On“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:30 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)