Dumblas vs KK „13“ (96:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ su KK „13“ vargo tik du kėlinius (96:67)

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 529

Sausio 7d., Sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko „Dumblas“ ir KK „13“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, bet šeimininkai greitai atstatė lygybę rungtynėse (8:8). Vėliau neiviena komanda per daug neišsiskyrė ir toliau žaidė apylygiai. Rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo (19:18) „Dumblo“ naudai.

Komandos antrajame kėlinuke ir toliau žaidė apylygiai (33:33), bet visgi šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sužaidė gerą atkarpą kuri jiems leido keliauti ilsėtis turint 9-ių taškų persvarą (50:41)

Trečiajame ketvirtyje „Dumblas“ įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo (15:0), o svečiams 5-ias rungtynių minutes nebuvo pavykę pelnyti taškų. Po trijų kėlinukų šeimininkai turėjo jau solidžią persvarą (71:54).

Ketvirtajame kėlinuke KK „13“ galutinai pavargo ir skirtumas tik augo, todėl rungtynes nesunkiai laimėjo „Dumblas“ rezultatu 96:67 (19:18, 31:23, 21:13, 25:13). Jiems tai buvo 7-oji pergalė.

„Dumblo“ komandos žaidėjas L.Steikūnas:

Šiandien komandos pergalę lėmė tas, kas vakar mums kainavo pergalę – tai ilgesnis atsarginių žaidėjų suoliukas. Varžovų susirinko šeši, mūsų devyni, tai tas ir lėmė pergalę, nes kvapo užteko šį kartą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„KK „13“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)