Resmila.lt vs Return (66:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Return“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą

2017 spalio 16 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 815

Pirmadienį, spalio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt“ bei svečių „Return“. Didžiąją dalį rungtynių kontroliavo svečių ekipa, kuri prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, viskas pasikeitė per paskutines dešimt minučių, kuomet „Resmila.lt“ pradėjo spausti savo varžovus, pasinaudojo tuo, kad varžovai neteko poros savo žaidėjų ir iškovojo sunkią pergalę.

Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Komandos ir gerai gynėsi ir tiesiog mėtė pro šalį. Kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Sužaidus beveik tris minutes, pirmuosius taškus pelnė ir svečiai. Vėliau svečių ekipa mažais žingsniais artėjo prie varžovų, o galiausiai ir persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:13. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Return“ ekipa, kuri spurtavo 10:2 ir įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau „Resmila.lt“ ekipa kiek atsigavo ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Jie priartėjo prie jų, tačiau rezultato pakreipti savo naudai jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:31.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tačiau tuomet „Return“ ekipa pelnė septynis taškus paeiliui bei taip įgijo vėl kiek solidesnį pranašumą. Tačiau jiems šiame kėlinyje nepasisekė, kuomet dėl traumos vienas jų ekipos žaidėjas nebegalėjo tęsti rungtynių. Visgi, jie kėlinį pabaigė aukštesne natą ir turėjo dviženklį pranašumą – 38:49. Ketvirtajame kėlinyje „Return“ ekipa ištiko visiškas krachas. Penkias pražangas susirinko vienas komandos kertinių žaidėjų, o negana to „Resmila.lt“ praėjo spausti savo varžovus ir kėlinuką pradėjo įspūdingu 16:2 spurtu, kuris leido jiems persverti rezultatą. Tuomet svečių komandą į priekį truktelėjo P.Minkevičius ir „Return“ susigrąžino minimalų pranašumą. Visgi, tuomet šešis taškus pelnė šeimininkai, o per likusį laiką baudų metimų žaidimas sekėsi geriau „Resmila.lt“ ekipai, kurie ir iškovojo sudėtingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:62.

„KK „13“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)