KK „13“ vs Dumblas (57:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 631

Vasario 11 dieną „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „13“ priemė svečius „Dumblą“. KK „13“ buvo iškovoję septynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Dumblo“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Dar po trijų minučių komandos buvo pelniusios po 10 taškų. Visgi kėlinio pabaigoje be klaidų gynėsi KK „13“, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 15:10.

Antro kėlinio pradžioje komandos pataikė po tritaškį (18:13). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (24:19). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė KK „13“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (32:24).

Trčią kėlinį geriau pradėjo „Dumblas“ ir sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik keturi taškai (34:30). Septintą minutę KK „13“ pranašumas buvo padidėjęs iki 10 taškų (40:30). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Dumblas“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki šešių taškų (43:37).

Ketvirtame kėlinyje geriau žaidė „Dumblas“. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (49:44). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei „Dumblas“ pamažu vijosi varžovus. Likus minutei su puse rezultatas tapo lygus. Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė KK „13“, kurie iškovojo pergalę rezultatu 57:52. KK „13“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Dumblas“ pralaimėjo penktą kartą.

KK „13“ žaidėjas D.Čerkevičius: „Labai džiaugiamės, kad laimėjome. Vienas žaidėjas gavo traumą, daug aistrų buvo aikštelėje. Žinome priešininkus, buvome jiems pralaimėję tai labai norėjome atsilošti. Man atrodo, visus nudžiuginomė geru krepšiniu.“ Paklaustas, ką darė geriau nei praeitose rungtynėse, treneris atsakė: „Susitvarkėme su varžovų aukštaūgiais ir susirinkome į rungtynes pagaliau.“

Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Birštono SC – “Olimpas” nesunkiai susitvarkė su KK“13“ ir įveikė atkrintamųjų etapą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:41 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)