Randeris vs KK „Alfa būrys“ (101:41)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Dovydo ir Galijoto kovą priminusiose rungtynėse triuškinanti „Randerio“ pergalė prieš KK „Alfa būrį“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 545

Sekmadienį, lapkričio 26 -ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Randerio“ ir svečių KK „Alfa būrys“ komandos.

Rungtynės prasidėjo galingu šeimininkų puolimu ir po keturių minučių komandas skyrė jau dviženklė persvara (12:2), tragiškai krepšį atakavę ir perdavimus varžovams į rankas dalinę KK „Alfa būrio“ krepšininkai itin retai užbaigdavo atakas rezultatyviai, o komandiškai žaidę jų varžovai jau po pirmo kėlinio praktiškai išsprendė visus klausimus šiose rungtynėse – 27:11. Pirmoje antrojo kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, skirtumas tar komandų žymiai nekito, tačiau penkių minučių atkarpą 18:0 laimėję šeimininkai pademonstravo puikią gynybą ir įpusėjus rungtynės triuškino savo oponentus – 56:19.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – R. Ašmenos vedamas „Randeris“ vėl spurtavo 11:2 ir turėjo solidžią 46 taškų persvarą, kuri praktiškai sulig kiekviena minute vis augo ir po trijų kėlinių ji jau buvo 55-i taškai – 82:57. Likęs kėlinukas buvo tik formalumas ir liko vienintėlis dar neatsakytas klausimas – ar pavyks „Randeriui“ pelnyti 100-ąjį tašką. Paskutinės atakos metu V.Narbutas pataikė tritaškį per rankas ir įtvirtino šeimininkų pergalę 60-ties taškų skirtumu – 101:41 (27:11, 29:8, 26:8, 19:14).

Atkakliose ir permainingose pirmose pusfinalio rungtynėse po pratęsimo „Grande“ palaužė KK „Alfa būrį“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:26 val.)Gerai sužaistas trečias ketvirtis leido „Randeriui“ palaužti „Nebajerį“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:11 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)