Kauno NTI-PN vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (79:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78)

2018 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 13:19 val., peržiūros: 680

Vasario 28d., trečiadienį Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus - pataisos namų sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės I pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Kauno NTI-PN“ ir svečių – „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“.

Pirmojo kėlinio pradžioje spurtavo šeimininkai, pradėdami rungtynes 7:0, tačiau greit atsakę „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ krepšininkai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą. Pirmojo kėlinio antroje pusėje šeimininkai vėl bandė atitrūkti nuo varžovų, bet svečiams pavyko solidžiai sužaisti kėlinio pabaigą – 18:18.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie per daugiau nei 7 kėlinio minutes susikrovė 11 taškų pranašumą, tačiau 7 „Kauno NTI-PN“ krepšininkų taškai be atsako pirmos rungtynių pusės pabaigoje leido sušvelninti skirtumą iki 4 – 39:43.

Antros rungtynių pusės pradžioje vis dar pirmavo svečiai, tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkams pavyko pasivyti varžovus ir persverti rezultatą savo naudai – 64:60.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje didžiąją dalį laiko pirmavo „Kauno NTI-PN“ ekipa, kurie įpusėjus kėliniui turėjo 8 taškų pranašumą. „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą, o likus mažiau nei 30 sekundžiu iki kėlinio pabaigos M.Ūsas baudos metimu persverė rezultatą svečių naudai. Likus mažiau nei 20 sekundžių L.Sviduliavičius du taškai iš po krepšio išveda „Kauno NTI-PN“ į priekį, o paskutinę sekundę M.Ūso tritaškis nesiekia tikslo ir „Kauno NTI-PN“ švenčia pergalę – 79:78 (18:18, 21:25, 25:17, 15:18).

„Kauno NTI-PN“ komandos kapitonas Boleslovas Kočan:

Darėm daug klaidų puolime ir gynyboje, tačiau svarbiausia, kad pavyko laimėti.

„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)