Grande vs Alumnita (159:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Sezono rezultatyvumo rekordusi gerinusi „Grande“ tiesiog nušlavė „Alumnita“

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 00:59 val., peržiūros: 589

Pirmadienį, lapkričio 20 -ąją dieną, T. Ivanausko progimanzijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Grande“ ir svečių „Alumnita“ komandos.

Jau nuo pat susitiko pradžios buvo aiškiai matyti, kad susitinka skirtingo pajėgumo, meistriškumo komandos, vien per pirmąją kėlinio pusę šeimininkai sugebė įgyti 21 taško pranašumą (22:3). Svečiams itin retai pavyko rasti būdų kaip pelnyti taškus, kadangi jie dažnai klydo aikštelės viduryje taip dovanodami lengvus taškus varžovams. Rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po pirmojo kėlinio – 42:11. „Grande“ ekipa ir toliau nemažino apsukų puolime ir per antrąjį ketvirtį pelnė net 47 taškus (šio sezono rekordas) į savąjį praleidę tik 11 ir po dviejų kelinių jau turėjo pusšimčio taškų persvarą – 89:23.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, toliau šeimininkai tiesiog dorojo savo varžovus tiek gynyboje tiek puolime. Prie to labai daug prisidėjo šiandien komandoje debiutavęs A.Makūnas, kuris buvo arti keturgubo dublio, o po trijų kėlinių 62 naudingumo balus surinkusio gynėjo vedama šeimininkų komanda turėjo jau beveik 100-o taškų persvarą – 128:35. Ketvirtąjame kėlinuke buvo likusi vienintelė intriga ar pavyks „Grande“ komandai laimėti didesniu nei 100 taškų skirtumu. Įpusėjus kėliniui po R.Issak dvitaškio komandas skyrė lygiai šimtas taškų (143:43), tokia pačia persvara baigėsi ir rugtynės – 159:59 (42:11, 47:12, 39:12, 31:24). „Grande“ iškovojo daugiau negu užtrikrintą pergalę ir pagerino keletą šio sezono komandinių rekordų: Daugiausiai dvitaškių metimų (60), Atkovojo daugiausiai kamuolių (85), Daugiausiai rezultatyvių perdavimų (51), Didžiausias naudingumo koeficientas (246), Didžiausias rezultato skirtumas (100 tšk.), Daugiausiai taškų per kėlinį (47 tšk.), Daugiausiai taškų per rungtynes (159), o taip pat ir kelis asmeninius šio sezono rekordus: A.Makūnas perėmė daugiausiai kamuolių (13), R.Issak pataikė daugiausiai dvitaškių metimų (18).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos gynėjas E.Petrauskas buvo itin patenkintas savo komandos pasirodymu:

„Varžybas vertinu 10 balų, tai antros varžybas mano gyvenime kurias pavyksta laimėti 100 taškų skirtumu. Visi šiandien į varžybas įnešėm dalį savęs, vieni mažiau kiti daugiau, visi šiandien buvo geros nuotaikos!“

„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)Atkakliose ir permainingose pirmose pusfinalio rungtynėse po pratęsimo „Grande“ palaužė KK „Alfa būrį“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)