KK „Alfa būrys“ vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (100:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 17:08 val., peržiūros: 764

Sekmadienį, vasario 25 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie vien per pirmąjį kėlinį susikrovė solidų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje KK „Alfa būrys“ sėkmingai išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau šeimininkų ekipa pradėjo naudotis savo ūgio ir jėgos pranašumu ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelėje niekas per daug nesikeitė – KK „Alfa būrys“ ir toliau tolo nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 31:12. Antrojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie gan neblogai atrodė gynyboje ir šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Vėliau komandos ir toliau žaidė gana apylygiai ir skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:30.

Trečiajame kėlinyje „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipai ne itin sėkmingai sekėsi tirpdyti savo atsilikimą, bet gerai buvo tai, kad jie per daug toli ir nepaleido savo varžovų. Jų atsilikimas didėjo ne itin sparčiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 77:55. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas ir komandos žaidė tiesiog savo malonumui ir galiausiai KK “Alfa būrys” iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 100:80.

Jomantas Eibukas (KK „Alfa būrys“):
“Atėjo treneris ir laimėjom“.

„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfa būrys“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 15:07 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)