Nebajeris vs Randeris (53:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Gerai sužaistas trečias ketvirtis leido „Randeriui“ palaužti „Nebajerį“

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 17:11 val., peržiūros: 527

Sekmadienį, sausio 7 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Nebajerio“ bei svečių „Randerio“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir iš pirmo žvilgsnio atrodė geriau pasiruošę rungtynėms. Visgi, klaikus jų puolimas trečiajame kėlinyje leido „Randeriui“ pabėgti į priekį ir vėliau išlaikyti pranašumą savo rankose.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė svečių ekipa, tačiau tuomet net dešimt taškų be atsako pelnė „Nebajerio“ ekipa ir įgijo solidų aštuonių taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems tą pranašumą išlaikyti sekėsi puikiai, bet ketvirčio pabaigoje „Randerio“ ekipai pavyko perpus braukti atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:12. Neblogai pirmąjį kėlinį užbaigę svečiai, neblogai pradėjo ir antrąjį kėlinuką bei išlygino rezultatą. Vėliau jiems pavyko perimti rungtynių kontrolę ir persverti rezultatą savo naudai. Kėlinukui einant į pabaigą, „Randerio“ ekipos pranašumas siekė šešis taškus, tačiau dviem taikliais dvitaškiais ketvirtį užbaigė šeimininkai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:30.

Trečiajame kėlinyje „Nebajerio“ ekipą ištiko tikra krizė. Jie klaikiai atrodė puolime, o tuo pačiu ir gynyboje. „Randerio“ ekipa pelnė 12-ą taškų paeiliui nuo kėlinio pradžios ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Kėlinukui perbėgus į antrąją pusę, „Nebajerio“ ekipai pavyko dvi atakas iš eilės užbaigti rezultatyviai, bet tai ir tebuvo maksimumas ką jie išspaudė šiame kėlinyje. „Randeris“ dar sugebėjo atitolti nuo savo varžovų ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo saugų pranašumą – 33:48. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai vis bandė priartėti prie savo varžovų, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir svečių ekipa, tad skirtumas per daug nekito. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, skirtumas tarp komandų ištirpo iki devynių taškų, tačiau per likusį laiką aikštelės šeimininkams jau nieko nepavyko padaryti ir „Randerio“ ekipa iškovojo svarbią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 53:66.

Darius Sidabras („Randeris“):
„Nauji metai, naujos pergalės. Gynyba gerai sudirbo, todėl ir laimėjom rungtynes“.

Dovydo ir Galijoto kovą priminusiose rungtynėse triuškinanti „Randerio“ pergalė prieš KK „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:01 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.),,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris' (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)