Kauno Rami & Gi-Gr vs ASU dubleriai (92:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 858

Sekmadienį, sausio 14 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami & Gi-Gr“ bei svečių „ASU dubleriai“. Aikštelės šeimininkai gerai pradėjo trečiąjį ketvirtį, kurio metu įgijo triuškinantį pranašumą ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan greitu ir rezultatyviu komandų žaidimu. Komandos nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir rezgė vieną po kitos sėkmingas atakas. Ypatingai gerai puolime sekėsi šeimininkams, kurie per pusę ketvirčio pelnė net 23-is taškus. Vėliau jie puolime kiek strigo, bet susikrauto pranašumo jiems užteko iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 31:21. Antrajame kėlinyje komandos jau taip rezultatyviai nežaidė ir labiau susikoncentravo gynybai. „ASU dubleriai“ vis bandė vytis savo varžovus, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir „Kauno Rami & Gi-Gr“. Tokiu būdu komandos žaidė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:36.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 16:0 ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Vėliau jų puolimas kiek sustojo, tačiau svečiai vis tiek sunkiai rado kelius varžovų krepšio link. Tiesa, jiems pavyko dar šiek tiek sumažinti atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:45. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas. „Kauno Rami & Gi-Gr“ nė neleido savo varžovams dar pakovoti dėl pergalės ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynes. Galiausiai jie iškovojo pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas 92:66.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami & Gi-Gr“):
“Gal pranašesni buvom ūgiu, nors atrodo kamuolių neatsikovojom. Mūsų daugiau buvo, palaikėm aukštą tempą, jie pavargo ir viskas“.

„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ eliminavo „Dumblą“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:28 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)