MRU VSF vs Birštono SC – „Olimpas“ (80:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ žengė pirmąjį žingsnį C lygos finalo link

2018 balandžio 10 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 966

Antradienį, balandžio 10 – ąją dieną, Vidaus reikalų sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltik Sport“, Didžiosios taurės pirmosios pusfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „MRU VSF“ ir svečių Birštono SC – „Olimpo“ komandos.

Rungtynių pradžioje po M. Seiliaus tolimo metimo Birštono SC – „Olimpas“ išsiveržė į priekį 2:10. Tačiau po minutinės pertraukėlės šeimininkų krepšininkas Ž.Jašinas iškart smeigė tritaškį, keturis taškus pridėjo M.Morkevičius ir „MRU VSF“ pasivijo svečius. Pirmasis ketvirtis baigėsi minimalia svečių persvara 16:17.

Antrajame kėlinuke du O. Margelio tritaškiai leido šeimininkams nutolti 34:25. Visgi, per paskutines 3 kėlinuko minutes „MRU VSF“ nesurinko nei vieno taško, o tuo pasinaudojęs Birštono SC – „Olimpas“ priartėjo – 38:33.

Trečiajame kėlinuke Birštono SC – „Olimpui“ pavyko išlyginti rungtynių rezultatą 51:51. Tačiau kėlinukas baigėsi D. Večerskio ir K. Surplio tolimais metimais, kurie „MRU VSF“ leido pirmauti 57:51.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo trimis iš eilės O. Margelio tritaškiais, padidinusiais šeimininkų persvarą iki dviženklės – 66:54. Ir toliau puikiai tritaškius sumėtę bei gynyboję atstovėję „MRU VSF“ krepšininkai dar labiau nutolo ir iškovojo pirmąją pergalę serijoje iki dviejų pergalių. Galutinis rungtynių rezultatas 80:60 (16:17, 22:16, 19:18, 23:9).

R.Palčinskas („MRU VSF“):

„stengėmės akcentuoti kuo kibesnę gynybą. Buvo labai sunku, nes varžovai nemėgsta kontaktinio krepšinio, daug vaidybos elementų buvo ir, iš tikrųjų, sudėtinga prisitaikyti, nes prieš tai su visom komandom žaidėme kietai – stūmėm mes, stūmė jie. Tai tas buvo sunkiausia. Šiaip, išpildėm pakankamai planą, ką buvome susitarę. Aišku, buvo sunku, nes čia komanda – čempionai vis dėlto. Tikimės, kad Birštone irgi pasiseks.“

„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)